1

بازی جذاب Angry Birds Evolution برای آیفون و آیپد


دندان طمع را کنده بودیم که از Rovio عنوان خوبی شاهد باشیم اما بازی Angry Birds Evolution جدیدترین پرندگان خشمگین است که می‌تواند نظرها را باردیگر به خود جلب سازد. روویو با ترکیب استادانه چند بازی به Angry Birds Evolution رسیده است، این بازی با مکانیزم‌های نقش آفرینی و بخش آنلاین در سبک اکشن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. بار دیگر خوک‌ها تخم پرندگان را دزیده و باید این بی عدالتی را جبران کنید؛ با جنگ.


اگر دلتان هوس سبکی خاص در دنیای بازی‌های ویدئویی کرده امروز خوش شانسید، بازی موبایلی Angry Birds Evolution عرضه شده است. بی اعصاب تر از همیشه با پرندگانِ داستان، دشمنان را هدف قرار داده و به پیش بروید. خوک ها باز هم باید به عقب نشینی مجبور شوند، می توانید دوستان خود را به بازی بخوانید و در چالش ها شرکت کنید.

دانلود این نرم افزار از اپ استور

بازی تقریبا شبیه پین بال عمل می کند، پرندگان را به سوی دشمنان پرتاب کرده تا هریک با قدرتی منحصر به فرد آنها را نابود سازند، ماموریت ها را با موفقیت که پشت سر بگذارید می توانید آپشن های مختلف را به پرندگان خود اضافه کرده و زودتر از همیشه به نتیجه برسید.ویژگی های بازی Angry Birds Evolution:

*  گرافیک فوق العاده
*  کاراکترهای جدید و جذاب؛ امکان جمع آوری از بین 300 پرنده‌ی دیوانه
*  رویدادهای جدید و هیجان آور به صورت هفتگی
*  نابود کردن بازیکنان دیگر در PIGBALL! به Oinktagon خوش آمدید، دو تیم وارد شده و یک تیم به عنوان برنده شناخته می شود
*  امکان جمع آوری پرندگان بیشتر
*  افزایش قدرت پرندگان و افزایش شدت تخریب
*  امکان تشکیل تیم های چند نفره
*  امکان جمع آوری آیتم